COMPOSICIÓ TÈCNICA

Xavier Dobón

Secretari Tècnic
xavi@ceterrassa.com

Eva Ramon

Administració i Pla Català
eva@ceterrassa.com

Nico Villar

Lleure i Circuit de ciclisme
nico@ceterrassa.com

Anna Vidal

JEE esports d’equip i Multiesport
anna@ceterrassa.com

Montse Planas

Promoció esportiva i JIE
montse@ceterrassa.com

Olga López

JEE esports individuals i Esport en Família
olga@ceterrassa.com

Miquel

Formació i Activitats Puntuals
miquel@ceterrassa.com

Xavier Dobón

Secretari Tècnic

xavi@ceterrassa.com

Eva Ramon

Administració i Pla Català

eva@ceterrassa.com

Nico Villar

Lleure i Circuit de ciclisme

nico@ceterrassa.com

Anna Vidal

JEE esports d’equip i Multiesport

anna@ceterrassa.com

Montse Planas

Promoció esportiva i JIE

montse@ceterrassa.com

Olga López

JEE esports individuals i Esport en Família

olga@ceterrassa.com

Miquel

Formació i Activitats Puntuals

miquel@ceterrassa.com