CONSELL ESPORTIU VALLÈS OCCIDENTAL TERRASSA

Adreça

ZEM Can Jofresa – C/Badalona 4-6
08223 Terrassa

General:

consell.esportiu@ceterrassa.cat

Telèfon de contacte:

93 735 28 76

Secretari Tècnic:

Xavi Dobón – xavi@ceterrassa.cat

Administració i PCEE:

Eva Ramon – eva@ceterrassa.cat

JEE Esports d’Equip i multiesport:

Anna Vidal – anna@ceterrassa.cat

JEE Esports Individuals i Esport en Família:

Olga López – olga@ceterrassa.cat

Promoció i JIE:

Montse Planes – montse@ceterrassa.cat

Lligues de lleure i Circuit de ciclisme:

Nico Villar – nico@ceterrassa.cat

Formació i Activitats Puntuals:

Miquel – miquel@ceterrassa.cat

Formulari de Contacte